en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Designing By

 
PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Show Time Kına Organizasyonu

 
 

14. YIL

kına taht modelleri
3785

Kına Taht Modelleri

Kına gecelerinde son yılların favori etkinlikleri arasında yer alan hint kınası, özellikle görsel anlamda oldukça zengin olmasından dolayı, gelin hanımlar tarafından tercih edilmektedir.

Tabii ki Türkiye’de her zaman ilkleri gerçekleştiren Show Time, yeniliklerine hız kesmeden devam ederek, gelin hanımlar için, eşsiz modellerde harika kınaları, özel hint kınacısı ile yaptırmaktadır. Zengin tasarımlar arasından yapacağınız seçim sayesinde, istediğiniz gibi el ve ayak bölgesi başta olmak üzere, vücudunuzun çeşitli yerlerine de harika modelleri işletebilirsiniz.

Üstelik dini olarak hiç bir sakıncası olmadığı gibi, aslında geleneklerimizin de oldukça eski ve etkili parçaları arasında yer almaktadır. Çünkü tarih boyunca, kadınların güzellik ve bakım sırları arasında yer alan hint kınası için, sizde gelenekleri sürdürecek ve harika bir model ile mükemmel bir gelin olabileceksiniz.

Hint kınacısı kiralama hizmetlerini vermemiz ile birlikte, yoğun bir talep görmemiz ve tabii ki siz değerli gelin hanımları mutlu etmemiz, her açıdan bizim için büyük bir onur kaynağı olmaktadır.

Bugün isteklerinize, arzularınıza ve zevklerinize göre hint kınacısı kiralama yapmanız ve buna göre en güzel kına kızları arasında yer alarak, nedimeleriniz ile birlikte farklı bir kına gecesi ambiyansı yaşamanız sizin elinizde olacaktır.

Sizde hint kınacısı ile kına gecenize renk katmak ve gelenekleri tam anlamı ile yaşamak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öncesinde ise sizler için derlemiş olduğumuz resimlere de göz gezdirebilirsiniz.